wESELA W bURSZTYNOWYM ŚNIE

Zorganizujemy Wasze wesele tak, aby wszyscy Wasi Goście bawili się wyśmienicie do białego rana, a stoły uginające się od smacznego, tradycyjnego jedzenia i dopełniły ten wyjątkowy dzień.

Tworzony przez nas klimat sprawi, iż poczujecie się w dniu ślubu naprawdę wyjątkowo. Zadbamy o każdy szczegół!

cO zapewniamy?

Potrzebujesz więcej czasu dla siebie? Nie chcesz się niczym martwić? Zostaw wszystko nam!

Marzysz o tym, aby Twój dzień był perfekcyjny, ale jednocześnie pragniesz relaksu i czasu dla siebie? Mamy rozwiązanie! Zostaw wszystko nam i ciesz się swoim wyjątkowym dniem bez żadnych trosk! Nie tylko zorganizujemy dla Ciebie najlepszą orkiestrę czy DJ-a, ale także zadbaszmy o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół Twojego wydarzenia – od wyjątkowych dekoracji, przez profesjonalnych fotografów, po słodki stół, który zachwyci każdego gościa.

JAKI JEST KOSZT WESELA U NAS?

Proponujemy Państwu wesele wraz z poprawinami i darmowym noclegiem dla gości już od 195 zł/ os. ( cena wzrośnie w 2024 r. o 10% )

W oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie proponujemy trzy warianty menu weselnego. Każda z opcji może być skomponowana według Waszych sugestii, możemy uzupełnić wesele wybraną atrakcją kulinarną, a do tego niech zainspirują Was potrzeby Waszych gości (wszystkie ceny w pakietach obejmują poprawiny, nie ma żadnych innych kosztów).

Frequently Asked Question

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.